Beauty lives into the simple things.
Ana sayfa » Profil

Profil

 

80’li yıllarda LM STUDIO VOGUE Mimarlık Ltd. Şti. adı altında kurulan şirketimizin ilk mağazasını Suadiye Plaj Yolu’nda açtık. Daha sonraki yıllarda aynı bölgede ikinci mağazamızı da açarak 12 yıla yakın bir süre Anadolu yakasında, iç mimari ve mimari ekibimizle projelendirme ve uygulama alanlarında hizmet verdik.

90’lı yıllardan itibaren de tasarım ve teknolojileriyle ön plana çıkan İtalyan markalarını firma bünyesine katarak aynı çatı altında topladık.

2000’li yıllarda Anadolu yakasından Avrupa yakasına taşınan 500 m2lik showroomumuzda İtalyan, İspanyol, Belçika, Hollanda firmalarına ait ürün teşhirlerinin yanı sıra, iç mimari ve mimari proje uygulamaları gerçekleştirmeye devam etmekteyiz. Tasarlanmış ürün arayışındaki mimarlara da projelerinde farklı ürün yelpazemiz ile alternatifler sunarak hizmet vermekteyiz.

Bugüne kadar edindiğimiz tecrübe ve mimari altyapımızdan gelen vizyonumuzla tüm dünyadaki gelişmeleri ve tasarımları yakından takip ediyor; kişiye özel, tasarım, fonksiyon ve kalitenin bir araya geldiği ürünlerin ve projelerin adresi olmayı hedefliyoruz. 

Tasarım: Ambiyans